Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > ZUS15483R3
ZUS15483R3
ZUS15483R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZUS15483R3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZUS15483R3
Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela ZUS15483R3 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1542 pcs Podatkovni list ZUS Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 500V
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.97" L x 1.77" W x 0.33" H (50.0mm x 45.0mm x 8.5mm) Serija ZUS
Moč (Watts) 7.9W Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Učinkovitost 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.4A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 2.4A