Domov > Izdelki > stikala > Snap Action, Limit Switches > 831709C1.0
831709C1.0
831709C1.0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 831709C1.0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 831709C1.0
Proizvajalec Crouzet
Opis SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 250V
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 831709C1.0 Proizvajalec Crouzet
Opis SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34302 pcs Podatkovni list 83 132-34 SeriesLimit Switches Guide
Kategorija stikala Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija 83170 Sila sproščanja 10gf
Pretvarjanje - Pakiranje Bulk
Overtravel 0.020" (0.5mm) Druga imena 83170905
831709C1.0-ND
Q4446129
delovna temperatura -20°C ~ 130°C Delovno mesto 0.330" (8.4mm)
Operativna sila 61gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 30,000,000 Cycles
Ingress Protection - Lastnosti -
Električno življenje - Diferencialna potovanja 0.006" (0.15mm)
Trenutna ocena 100mA (AC) Circuit SPDT
Tip aktuatorja Round (Pin Plunger)
Podobni izdelki
831709C2.0 Image
  • del #:831709C2.0
  • Proizvajalci:Crouzet
  • Na zalogi:29138
831709B2.0 Image
  • del #:831709B2.0
  • Proizvajalci:Crouzet
  • Opis:SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V
  • Na zalogi:28754
83170929 Image
  • del #:83170929
  • Opis:831709 I W7A5 170A R24 A