Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IMC2281.5C
IMC2281.5C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMC2281.5C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMC2281.5C
Proizvajalec Crouzet
Opis SENS INDUCT PROX 3W SPST 2M
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IMC2281.5C Proizvajalec Crouzet
Opis SENS INDUCT PROX 3W SPST 2M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5840 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Cable Leads Ščitenje Shielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.059" (1.5mm) Frekvenca odziva -
Paket / primer Cylinder, Threaded - M8 Vrsta izhoda NPN-NO, 3-Wire
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8