Domov > Izdelki > industrijski Controls > Časovni zamik Relays > QCS20S110A
QCS20S110A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QCS20S110A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QCS20S110A
Proizvajalec Crouzet
Opis RELAY TIME DELAY 20SEC CHASSIS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela QCS20S110A Proizvajalec Crouzet
Opis RELAY TIME DELAY 20SEC CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4810 pcs Podatkovni list Q Type Timers
Kategorija industrijski Controls Napetost - oskrba 110VAC
Metoda začetka časa Input Voltage, Trigger Signal Metoda prilagoditve časa Fixed
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Serija QCS