Domov > Izdelki > industrijski Controls > Časovni zamik Relays > SHSP10M24A
SHSP10M24A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SHSP10M24A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SHSP10M24A
Proizvajalec Crouzet
Opis RELAY TIME DELAY 10MIN DIN RAIL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SHSP10M24A Proizvajalec Crouzet
Opis RELAY TIME DELAY 10MIN DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4557 pcs Podatkovni list
Kategorija industrijski Controls Napetost - oskrba 24VAC
Metoda začetka časa Input Voltage Metoda prilagoditve časa Screwdriver Slot
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Serija SHS