Domov > Izdelki > Relays > Solid State Relays > CNR60A30UR
CNR60A30UR
CNR60A30UR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CNR60A30UR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CNR60A30UR
Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CNR60A30UR Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5559 pcs Podatkovni list
Kategorija Relays Napetost - obremenitev 48V ~ 600V