Domov > Izdelki > Relays > Solid State Relays > CWA48125E-10
CWA48125E-10
CWA48125E-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CWA48125E-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CWA48125E-10
Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 637 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela CWA48125E-10 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 637 pcs Podatkovni list CW48 SeriesSSR & Contactors CatalogCW Series Drawing
Kategorija Relays Napetost - obremenitev 48V ~ 660V
Napetost - Vhod 18 ~ 36VAC Sklop zaključka Screw Terminal
Paket naprave za dobavitelja - Serija CW48
Pakiranje Bulk Paket / primer Hockey Puck
Vrsta izhoda AC Druga imena CC2186
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Load Current 125A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Circuit SPST-NO (1 Form A)
Podobni izdelki
CWA48125S Image
  • del #:CWA48125S
  • Proizvajalci:Crydom
  • Na zalogi:5627
 RFQ
CWA2490S Image
  • del #:CWA2490S
  • Proizvajalci:Crydom
  • Opis:SSR RELAY SPST-NO 90A 24-280V
  • Na zalogi:4956
 RFQ
CWA48125E Image
  • del #:CWA48125E