Domov > Izdelki > Relays > Solid State Relays > EL240A10-24
EL240A10-24
EL240A10-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EL240A10-24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EL240A10-24
Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela EL240A10-24 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3728 pcs Podatkovni list EL240A SeriesEL240A Series Drawing
Kategorija Relays Napetost - obremenitev 24V ~ 280V
Napetost - Vhod 21 ~ 27VDC Sklop zaključka Quick Connect - 0.187"/0.250"
Paket naprave za dobavitelja - Serija EL
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Vrsta izhoda AC, Zero Cross Druga imena CC1775
EL240A1024
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Load Current 10A