Domov > Izdelki > Relays > Solid State Relays > EZE240A12R
EZE240A12R
EZE240A12R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EZE240A12R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EZE240A12R
Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela EZE240A12R Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2508 pcs Podatkovni list EZ Series DrawingSSR & Contactors CatalogEZ Series
Kategorija Relays Napetost - obremenitev 24V ~ 280V
Napetost - Vhod 18 ~ 36VAC Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Paket naprave za dobavitelja - Serija EZ
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Vrsta izhoda AC Tip montaže Chassis Mount
Load Current 12A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant