Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Bridge Rectifiers > M50100TB1000
M50100TB1000
M50100TB1000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50100TB1000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50100TB1000
Proizvajalec Crydom
Opis MODULE PWR 100A 1000V 3PH BRIDGE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela M50100TB1000 Proizvajalec Crydom
Opis MODULE PWR 100A 1000V 3PH BRIDGE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Voltage - Peak Reverse (Max) 1kV
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 100A Tehnologija Standard
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena CC1675
M50100TB1000-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Three Phase natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1kV Chassis Mount Module
Tok - Povprečni popravek (Io) 100A