Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Tlačni senzorji, pretvorniki > IPSS-G1002-7C
IPSS-G1002-7C
IPSS-G1002-7C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IPSS-G1002-7C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IPSS-G1002-7C
Proizvajalec Cynergy3
Opis PRSSR TRNS 0-10BR 0-10V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 393 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela IPSS-G1002-7C Proizvajalec Cynergy3
Opis PRSSR TRNS 0-10BR 0-10V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 393 pcs Podatkovni list IPSS Series Datasheet
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 14 V ~ 32 V
Sklop zaključka Connector, 4-Pin Paket naprave za dobavitelja -
Serija IPSS Tip tlaka Vented Gauge
Port Style Threaded Velikost vrat Male - 3/4" (19.05mm) BSP
Paket / primer Cylinder Vrsta izhoda Analog Voltage
Izhod 0 V ~ 10 V delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Delovni tlak 145.04 PSI (1000 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 290.08 PSI (2000 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Pressure Sensor 145.04 PSI (1000 kPa) Vented Gauge Male - 3/4" (19.05mm) BSP 0 V ~ 10 V Cylinder Natančnost ±0.25%