Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Float, nivoja Senzorji > RSF66B50B100P
RSF66B50B100P
RSF66B50B100P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RSF66B50B100P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RSF66B50B100P
Proizvajalec Cynergy3
Opis DL PNT FLOATSWITCH 127MM TOTAL L
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela RSF66B50B100P Proizvajalec Cynergy3
Opis DL PNT FLOATSWITCH 127MM TOTAL L Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1967 pcs Podatkovni list RSF66P Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Voltage Rating 120VDC, 240VAC
Tip Liquid Stikalo za aktiviranje 1.969", 3.937" (50mm, 100mm)
Serija RSF66 Vrsta izhoda Switch (2) (Dual Float)
Izhodna konfiguracija SPST-NC/NO, SPST-NC/NO Druga imena 725-1300
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount, M16x2 Thread
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Najmanjša teža specifične teže 0.85
Tok 600mA