SSF67A25B175PM12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SSF67A25B175PM12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SSF67A25B175PM12 |
|---|---|
| Proizvajalec | Cynergy3 |
| Opis | DL LVL FLOATSW 202MM TOTAL L |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
Product parameter
| številka dela | SSF67A25B175PM12 | Proizvajalec | Cynergy3 |
|---|---|---|---|
| Opis | DL LVL FLOATSW 202MM TOTAL L | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 524 pcs | Podatkovni list | SSF67PM12 Series |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki | Voltage Rating | 120VDC, 250VAC |
| Tip | Liquid | Stikalo za aktiviranje | 0.984", 6.890" (25mm, 175mm) |
| Serija | SSF67PM12 | Vrsta izhoda | Switch (2) (Single Float) |
| Izhodna konfiguracija | SPST-NO, SPST-NC | Druga imena | 725-1316 |
| delovna temperatura | 135°C | Tip montaže | Panel Mount, M16x2 Thread |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Najmanjša teža specifične teže | 0.8 |
| Tok | 600mA |