Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > AC DC pretvorniki > P32-48S/22
P32-48S/22
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P32-48S/22 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P32-48S/22
Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 854 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela P32-48S/22 Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 854 pcs Podatkovni list P3, P5 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Serija P3 Paket / primer 5-DIP Module
delovna temperatura -25°C ~ 71°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Pravilo obremenitve 0.2% Uredba o vrsticah 0.2%
Lastnosti SCP Učinkovitost -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 50mA 105 ~ 125 VAC Input Tok - izhod (maks.) 50mA