Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > AC DC pretvorniki > P53-12LQX
P53-12LQX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P53-12LQX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P53-12LQX
Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 465 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela P53-12LQX Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 465 pcs Podatkovni list P3, P5 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 -12V Napetost - izhod 2 12V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 100 ~ 125 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)
Serija P5 Paket / primer 7-DIP Module
delovna temperatura -25°C ~ 71°C Število izhodov 3
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Pravilo obremenitve 0.1% Uredba o vrsticah 0.02%
Lastnosti SCP Učinkovitost -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 300mA, 180mA, 180mA 100 ~ 125 VAC Input Tok - izhod (maks.) 300mA, 180mA, 180mA