Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CMF552R2000FKEB
CMF552R2000FKEB
CMF552R2000FKEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CMF552R2000FKEB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CMF552R2000FKEB
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela CMF552R2000FKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 138272 pcs Podatkovni list CMFxx Series, Industrial
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija CMF
Odpornost 2.2 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film