Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CPCL03R0100JB31
CPCL03R0100JB31
CPCL03R0100JB31
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPCL03R0100JB31 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPCL03R0100JB31
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.01 OHM 3W 5% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 86939 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
160 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CPCL03R0100JB31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.01 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 86939 pcs Podatkovni list CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm) Serija CPCL
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (24.99mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound