Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CPCP059R100JB32
CPCP059R100JB32
CPCP059R100JB32
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPCP059R100JB32 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPCP059R100JB32
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 9.1 OHM 5W 5% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 15690 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela CPCP059R100JB32 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 9.1 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 15690 pcs Podatkovni list CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm) Serija CPCP
Odpornost 9.1 Ohms Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.003" (25.48mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 9.1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound