Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CPF1402R00FEEE6
CPF1402R00FEEE6
CPF1402R00FEEE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPF1402R00FEEE6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPF1402R00FEEE6
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RESISTOR METAL FILM 1W 402 OHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela CPF1402R00FEEE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RESISTOR METAL FILM 1W 402 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 175408 pcs Podatkovni list CPF
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija CPF
Odpornost 402 Ohms Moč (Watts) 1W