Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CPL07R0300FE31
CPL07R0300FE31
CPL07R0300FE31
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPL07R0300FE31 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPL07R0300FE31
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.03 OHM 7W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
200 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CPL07R0300FE31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.03 OHM 7W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 48198 pcs Podatkovni list CPL Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±300ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm) Serija CPL
Odpornost 30 mOhms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 30 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound