Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CPR07R3300KE10
CPR07R3300KE10
CPR07R3300KE10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPR07R3300KE10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPR07R3300KE10
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.33 OHM 7W 10% RADIAL
Product parameter
številka dela CPR07R3300KE10 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.33 OHM 7W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9294 pcs Podatkovni list CPR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient ±600ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm) Serija CPR
Odpornost 330 mOhms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 330 mOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound