Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > CRCW08055R60FNTA
CRCW08055R60FNTA
CRCW08055R60FNTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRCW08055R60FNTA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CRCW08055R60FNTA
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 5.6 OHM 1% 1/8W 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4315278 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela CRCW08055R60FNTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 5.6 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4315278 pcs Podatkovni list D/CRCW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
Odpornost 5.6 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena CRCW0805 200 5R6 1% RT1