Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > CRCW20105R49FNTF
CRCW20105R49FNTF
CRCW20105R49FNTF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRCW20105R49FNTF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CRCW20105R49FNTF
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 5.49 OHM 1% 3/4W 2010
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 923952 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela CRCW20105R49FNTF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 5.49 OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 923952 pcs Podatkovni list D/CRCW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija CRCW
Odpornost 5.49 Ohms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2010 (5025 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 5.49 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film