Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > CSC08A01330RGPA
CSC08A01330RGPA
CSC08A01330RGPA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CSC08A01330RGPA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CSC08A01330RGPA
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 7 RES 330 OHM 8SIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 92887 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CSC08A01330RGPA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 7 RES 330 OHM 8SIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 92887 pcs Podatkovni list CSC Series
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 8-SIP
Velikost / dimenzija 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm) Serija CSC
Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 330 Moč na element 200mW