Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > CSC10A01150RGPA
CSC10A01150RGPA
CSC10A01150RGPA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CSC10A01150RGPA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CSC10A01150RGPA
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 9 RES 150 OHM 10SIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 91608 pcs
Product parameter
številka dela CSC10A01150RGPA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 9 RES 150 OHM 10SIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 91608 pcs Podatkovni list CSC Series
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 10-SIP
Velikost / dimenzija 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm) Serija CSC
Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 150 Moč na element 200mW
Pakiranje Bulk Paket / primer 10-SIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 9
Število zatičev 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm)
natančen opis 150 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Vrsta tokokroga Bussed