Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > CSC12B03100RGPA
CSC12B03100RGPA
CSC12B03100RGPA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CSC12B03100RGPA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CSC12B03100RGPA
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 49283 pcs
Product parameter
številka dela CSC12B03100RGPA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 49283 pcs Podatkovni list CSC Series
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 12-SIP
Velikost / dimenzija 1.190" L x 0.098" W (30.23mm x 2.49mm) Serija CSC
Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 100 Moč na element 400mW
Pakiranje Bulk Paket / primer 12-SIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 6
Število zatičev 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
natančen opis 100 Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 12-SIP Vrsta tokokroga Isolated