Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CW005100R0JS73
CW005100R0JS73
CW005100R0JS73
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW005100R0JS73 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW005100R0JS73
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100 OHM 6.5W 5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 167203 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela CW005100R0JS73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100 OHM 6.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 167203 pcs Podatkovni list CW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±30ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm) Serija CW
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 6.5W