Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CW01012R00JS73
CW01012R00JS73
CW01012R00JS73
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW01012R00JS73 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW01012R00JS73
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 12 OHM 13W 5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 98587 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela CW01012R00JS73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 12 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 98587 pcs Podatkovni list CW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±30ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) Serija CW
Odpornost 12 Ohms Moč (Watts) 13W