Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CW010R3300JS73
CW010R3300JS73
CW010R3300JS73
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW010R3300JS73 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW010R3300JS73
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.33 OHM 13W 5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 71135 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CW010R3300JS73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.33 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 71135 pcs Podatkovni list CW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) Serija CW
Odpornost 330 mOhms Moč (Watts) 13W