Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CW010R6000JS73
CW010R6000JS73
CW010R6000JS73
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW010R6000JS73 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW010R6000JS73
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.6 OHM 13W 5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 81944 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CW010R6000JS73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.6 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 81944 pcs Podatkovni list CW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±90ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) Serija CW
Odpornost 600 mOhms Moč (Watts) 13W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 600 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound