Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CW010R8200JS67
CW010R8200JS67
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW010R8200JS67 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW010R8200JS67
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.82 OHM 13W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CW010R8200JS67 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.82 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 58328 pcs Podatkovni list CW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±90ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) Serija CW
Odpornost 820 mOhms Moč (Watts) 13W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
natančen opis 820 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound