Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CW02B600R0JS70
CW02B600R0JS70
CW02B600R0JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW02B600R0JS70 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW02B600R0JS70
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 600 OHM 3.75W 5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 236689 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela CW02B600R0JS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 600 OHM 3.75W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 236689 pcs Podatkovni list CW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±30ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) Serija CW
Odpornost 600 Ohms Moč (Watts) 3.75W