Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHB2EB390K
IHB2EB390K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHB2EB390K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHB2EB390K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-2 39 10% EB E3
(v ameriških dolarjih)
30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
številka dela IHB2EB390K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-2 39 10% EB E3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15774 pcs Podatkovni list IHB Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.825" Dia (20.96mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A