Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHB4BV331K
IHB4BV331K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHB4BV331K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHB4BV331K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-4 330 10% B40
(v ameriških dolarjih)
16 pcs112 pcs
Product parameter
številka dela IHB4BV331K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-4 330 10% B40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7630 pcs Podatkovni list IHB Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.600" Dia (40.64mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 1.030" (26.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 5.6A 74 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 74 mOhm Max Trenutna ocena 5.6A