Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHD3AC101L
IHD3AC101L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHD3AC101L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHD3AC101L
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHD-3 100 15% RA3
(v ameriških dolarjih)
200 pcs600 pcs1000 pcs2600 pcs
Product parameter
številka dela IHD3AC101L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHD-3 100 15% RA3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49998 pcs Podatkovni list IHD Series DatasheetPackaging Methods
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±15% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHD Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 84 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 84 mOhm Max Trenutna ocena 1.6A
Tok - nasičenost 1.7A