Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHD3EB391L
IHD3EB391L
IHD3EB391L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHD3EB391L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHD3EB391L
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
190 pcs570 pcs1140 pcs2660 pcs
Product parameter
številka dela IHD3EB391L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43251 pcs Podatkovni list IHD Series DatasheetPackaging Methods
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±15% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHD Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 541-1467
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 288 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 288 mOhm Max
Trenutna ocena 1.6A Tok - nasičenost 880mA