Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHM2EB332K
IHM2EB332K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHM2EB332K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHM2EB332K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHM-2 3.3K 10% EB E3
(v ameriških dolarjih)
20 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela IHM2EB332K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHM-2 3.3K 10% EB E3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12283 pcs Podatkovni list IHM-2 Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHM-2 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 3.3mH
Višina - sedež (maks.) 0.560" (14.22mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 3.3mH Unshielded Inductor 550mA 5.1 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 5.1 Ohm Max Trenutna ocena 550mA