Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM02BH561K
IM02BH561K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM02BH561K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM02BH561K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 560 10% B08
Product parameter
številka dela IM02BH561K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 560 10% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4222 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 30 @ 790kHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 5MHz Lastnosti -
natančen opis 560µH Unshielded Molded Inductor 35mA 46 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 46 Ohm Max
Trenutna ocena 35mA Tok - nasičenost -