Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM02ER1R5K
IM02ER1R5K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM02ER1R5K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM02ER1R5K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 1.5 10% ER E2
Product parameter
številka dela IM02ER1R5K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 1.5 10% ER E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5952 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 28 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 140MHz Lastnosti -
natančen opis 1.5µH Unshielded Molded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 535mA Tok - nasičenost -