Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM02ER4R7J
IM02ER4R7J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM02ER4R7J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM02ER4R7J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 4.7 5% ER E2
Product parameter
številka dela IM02ER4R7J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 4.7 5% ER E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5869 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 45 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 75MHz Lastnosti -
natančen opis 4.7µH Unshielded Molded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 230mA Tok - nasičenost -