Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM02ST1R0H
IM02ST1R0H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM02ST1R0H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM02ST1R0H
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 1 3% RJ4
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IM02ST1R0H Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 1 3% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5489 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 25 @ 25MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 230MHz Lastnosti -
natančen opis 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 385mA Tok - nasičenost -