Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM04ER8R2K
IM04ER8R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM04ER8R2K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM04ER8R2K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 8.2 10% ER E2
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IM04ER8R2K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 8.2 10% ER E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5136 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 50 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 50MHz Lastnosti -
natančen opis 8.2µH Unshielded Molded Inductor 360mA 600 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 360mA Tok - nasičenost -