Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM04EV100K
IM04EV100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM04EV100K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM04EV100K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 10 10% EV E2
Product parameter
številka dela IM04EV100K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 10 10% EV E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5365 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 55 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 45MHz Lastnosti -
natančen opis 10µH Unshielded Molded Inductor 290mA 900 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 290mA Tok - nasičenost -