Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM04SH3R6J
IM04SH3R6J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM04SH3R6J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM04SH3R6J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 3.6 5% RJ1
Product parameter
številka dela IM04SH3R6J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 3.6 5% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4633 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.6µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 3.6µH Unshielded Molded Inductor Axial DC Resistance (DCR) -