Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM04ST1R0J
IM04ST1R0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM04ST1R0J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM04ST1R0J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 1 5% RJ4
Product parameter
številka dela IM04ST1R0J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 1 5% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5652 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 50 @ 25MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 200MHz Lastnosti -
natančen opis 1µH Unshielded Molded Inductor 785mA 290 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Trenutna ocena 785mA Tok - nasičenost -