Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM06EB621J
IM06EB621J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM06EB621J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM06EB621J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6 620 5% EB E2
Product parameter
številka dela IM06EB621J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6 620 5% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5908 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 60 @ 790kHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 620µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz Lastnosti -
natančen opis 620µH Unshielded Molded Inductor 88mA 13 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 88mA Tok - nasičenost -