Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM06RU2R2K
IM06RU2R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM06RU2R2K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM06RU2R2K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6 2.2 10% R36
Product parameter
številka dela IM06RU2R2K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6 2.2 10% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5542 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 30 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 140MHz Lastnosti -
natančen opis 2.2µH Unshielded Molded Inductor 505mA 970 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 970 mOhm Max
Trenutna ocena 505mA Tok - nasičenost -