Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM06SH330J
IM06SH330J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM06SH330J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM06SH330J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6 33 5% RJ1
Product parameter
številka dela IM06SH330J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6 33 5% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5600 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 75 @ 2.5MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 20MHz Lastnosti -
natančen opis 33µH Unshielded Molded Inductor 185mA 3.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 185mA Tok - nasičenost -