Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM08BH362J
IM08BH362J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM08BH362J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM08BH362J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-8 3.6K 5% B08
Product parameter
številka dela IM08BH362J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-8 3.6K 5% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4444 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 70 @ 250kHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz
Induktivnost 3.6mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 1.5MHz Lastnosti -
natančen opis 3.6mH Unshielded Molded Inductor 57mA 40 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 40 Ohm Max
Trenutna ocena 57mA Tok - nasičenost -