Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM09BH680K
IM09BH680K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM09BH680K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM09BH680K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-9 68 10% B08
Product parameter
številka dela IM09BH680K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-9 68 10% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4725 pcs Podatkovni list
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.560" L (6.35mm x 14.23mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 70 @ 2.5MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 13MHz Lastnosti -
natančen opis 68µH Unshielded Molded Inductor 168mA 3.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 168mA Tok - nasičenost -